قصد خرید یک کسب وکار آنلاین رو دارین؟ همونطور که میدونید گزینه های زیادی جلو شماس. انتخابِ گزینه مناسبی که بتونه مشخص کننده ی اولویتای مورد نظر هر فرد باشه، مثل رقابتای جدی ایه که معمولاً در شروعِ یک کسب وکار آنلاین هست. واسه شروع و دست به کار شدن، اول لازمه روش هایی رو انتخاب کنین که واسه شما قابل لمس تر باشه. در این مقاله راجبه ۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه، بیشتر می خونین.

 

در شروع هر کسب وکار آنلاینی باید بدونیم قراره پول مون رو در کجا و واسه چه مقصودی سرمایه گذاری کنیم و با این کار چه مقدار سود یا تجربه کسب می کنیم و قراره به کجا برسیم.

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

۱. پایین بودن هزینه های عمومی کسب وکار

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

اگه تجارت آنلاین به درستی راه اندازی شه، در طول کار هم هزینه کمتری متحمل میشید. این مسئله به ویژه در مواردی که هزینه ای در مورد اجناس فیزیکی، پخش، اجاره و موارد دیگر وجود نداره، صدق می کنه.

بدون شک، ایجاد و پیشرفت محتوا مثل موضوعاتیه که در بحث تجارت آنلاین اولویت بیشتری داره. با اینکه تولیدِ محتوا، بهینه سازی واسه موتورهای جست وجو (SEO)، رسانه های اجتماعی و دیگر کانالای بازاریابی، نیازمند صرف هزینه و زمان هستن، اما در مقایسه با شرکتای غیر مجازی به منابع بسیار کمتری احتیاج دارن.

بدون شک، کاهش هزینه ها بیشتر باعث سوددهی بیشتر هم می شه. هزاران روش منحصربه فرد در تجارت آنلاین هست که از راه کم کردن هزینه ها موجب جذابیت بیشتر این نوع کسب وکار می شه.

۲. بالا بودن برابری پذیری با نیازای بازار

بازاریابی یکی از مهمترین مؤلفه ها در هر کسب وکاریه. یکی از دلایل جذابیت بازاریابی آنلاین اینه که امکان ردیابی و آزمایش میزان برگشتِ سرمایه در این روش هست، درحالی که معمولا در تجارت آفلاین امکان دسترسی به این موارد به سرعت و سهولت ممکن نیس. با استفاده از وسیله ها و داده های در دسترس، می تونین خیلی سریع خود رو با شرایط وفق بدین و هر زمان که لازم باشه، راه حل خود رو تغییر بدین.

اگه شما دو ایده ی جذاب و خوب دارین، اما نمی دونین کدوم یکی بهترین گزینه، پیشنهاد می کنیم هر یک از بخشای ، سیستم ارسال انبوه ایمیل، صفحات و فرمای فروش و دیگر موارد رو تقسیم کنین و با یکی از روش ها و راه حلای انتخابیِ خود امتحان کنین.

با استفاده از سرویس گوگل آنالیتیکس در گوگل که آمار بازدیدکنندگان یک سایت رو نشون می ده، می تونین میزان تغییرات واقعی و علاقه مشتریان رو آزمایش کنین و هروقت احساس کردین یکی از راه حلا کارایی نداره به سراغ روش بعدی برید. اگه تعداد بازدیدکنندگان پایینه، با استفاده از چند ترفند اونو افزایش بدین.

خوشبختانه الان، به لطف افزایش در رسانه های اجتماعی، هدف قرار دادن یک جمعیت خاص به کار ساده ای تبدیل شده. پس، بهتره جمعیتِ هدف رو شناسایی کنین و بعد خدمات و اجناس خود رو به مخاطبانِ علاقه مند، ارائه بدین.

کانالای بازاریابی زیادی هست که می تونین از امتیازات اونا استفاده کنین. وبلاگا، پادکستا، فیلما و رسانه های اجتماعی، ارسال انبوه ایمیل و استفاده از کاغذ سفید (سندی که واسه راهنمایی خوانندگان در درک یک مسئله، حل یک مشکل و یا در پیش گرفتن یک تصمیم تهیه می شه)، کتابای الکترونیکی و خیلی چیزای دیگر مثل مواردیه که در معرفی و پیشرفت تجارت آنلاین خود، می تونین از اونا استفاده کنین.

به طور خلاصه، همه این عوامل کمک می کنن تا در کسب وکار آنلاین خود موافقت بیشتری با نیازای بازار داشته باشین. در تجارت آنلاین، خیلی سریع می تونین مشخص کنین کدوم روش درست عمل می کنه و کدوم لیاقت نداره و بر همین پایه راه حل خود رو برابر با هدف به سرعت تغییر بدین.

۳. انعطاف پذیری بیشتر

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

در کسب و کارای آفلاین، باید فضایی حقیقی واسه فروش محصول داشته باشین. گرچه داشتن فضای حقیقی امتیازایی داره، اما بالا بودن میزان انعطاف پذیری در کسب و کارای آنلاین واسه خیلی از سرمایه گذاران و کارآفرینان جذابیت بیشتری داره.

در کسب وکار آنلاین، حتی می تونین از خونه هم کار خود رو انجام بدین. در تجارت آنلاین هرکجای دنیا که باشین می تونین به کارتون برسین، فقط کافی ست به اینترنت دسترسی داشته باشین. شاید کسب درآمدهای بی دردسر واسه خیلی از افراد تنها یک رؤیا باشه، اما بعضی در واقعیت، بهش دست یافته ان.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   ۲۵ فیلم برتر قرن ۲۱ تا الان که حتما باید ببینین 

اگه تجارت آنلاین به درستی طراحی و برنامه ریزی شده باشه، ممکنه شما احتیاجی به استخدام کارمند هم واسه حفظ و نگهداری، پشتیبانی و حتی پیشرفت زیرساختای اون نداشته باشین و حتی زمان زیادی رو هم به کسب وکار آنلاین خود اختصاص ندین.

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

اینجوری، کسب و کارای آنلاین محبوب اون دسته از فعالان اقتصادی هستش که تمایل به سرمایه گذاری در بخشای جور واجور دارن و یا اینکه در جست وجوی مشاغلی هستن که با انعطاف پذیری بیشتر به اونا امکان بده تا وقت بیشتری رو در کنار خونواده بگذرونن.

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

۴. پایین بودن خطر سرمایه گذاری

یک سرمایه گذار زرنگ، کاری نمی کنه که آینده تجارت آنلاینش با خطر روبرو شه. شما در هر زمان حتما برنده نیستین، اما با سعی می تونین اقدامات پرخطر و خطر سرمایه گذاریای غیرمعقول رو کم کنین.

در خیلی از بخشا، کسب وکار آنلاین در مقایسه با تجارت آفلاین خطر کمتری داره. از آنجایی که میزان موافقت و انعطاف پذیری در تجارت آنلاین بسیار بالاست، معمولا راه اندازی اونم هزینه زیادی نداره. بعضی وقتا میشه کسب وکاری شکست خورده رو در مدت زمان کوتاهی به سوددهی رساند.

اصلا قصد نداریم بگیم، امکان شکست در تجارت آنلاین وجود نداره، بلکه منظور ما اینه که در این روش هر زمان احساس خطر کنین، می تونین راه حل کار رو به سرعت تغییر بدین و از اول شروع کنین. راه های زیادی واسه کسب درآمد آنلاین هست و یافتن مناسب ترین راه فقط از راهِ تجربه امکان پذیره.

خرید و فروش کسب و کارای آنلاین بسیار ساده تر از اون چیزیه که در تصور شما هست. جزئیات زیادی واسه فروش کسب وکاری هست که نیازمند فضای جغرافیایی و عملیاتیِ پیچیده تریه. از آنجایی که این مدل تجارت وابسته به یک نقطه جغرافیایی نیس، انرژی کمتری هم واسه حفظ و نگهداری اون صرف می شه و درنتیجه، سرمایه گذاران زیادی جذب کسب و کارای آنلاینی می شن که بسیار سودآور هم باشه.

در تجارت آنلاین انرژی کمتری صرف انجام ریزه کاریای حقوقی واسه سرمایه گذاری می شه و به همون نسبت هم خطر پذیری اون پایین تره.

شروع یک کسب وکار جدید در مقایسه با خریداری یک کسب وکار موجود

حالا شما این شانس رو داشته اید که اصول ساده و امتیاز سرمایه گذاری رو در تجارت آنلاین یاد بگیرین. با اینکه، شاید هنوز در مورد شروعِ کار دودلی دارین و نمی دونین بهترین گزینه، خرید تجارت آنلاینیه که از قبل وجود داشته یا راه اندازی یک نمونه جدید؟

راه اندازی یک تجارت جدید نیازمند زمان و سرمایه قابل توجهیه و همونطور که میدونید موفقیت در هر کاری به علم و تجربه شما در اون رشته بستگی داره. نداشتن تجربه و شناخت از روش کار، بعضی وقتا باعث می شه افراد روی یک روش خاص تعصبِ بی جا داشته باشن که بعضی وقتا همین جانبداری یه طرفه، موجب از بین رفتن فرصتای پنهون می شه.

  • کسب وکاری که از قبل راه اندازی شده و به سوددهی رسیده، امتحان خود رو پس داده و مجبور نیستین زمانی رو واسه تست کردن، تجربه کردن و پیدا کردن راه تون به طرف سودآوری صرف کنین.
  • وقتی به عنوان یک فرد جدید وارد کار میشید، بهتر می تونین اشتباهات مدیر قبلی رو فهمیده باشین و با روشای خاص خود، به دنبال رفع اشکالات و خطاهای فعلی می روید.
  • می تونین علم و تجربه کافی واسه ادامه کار رو از همین کار و کاسبی فعلی به دست بیارین.
  • سطح تجارت متناسب با میزان دارایی شما تعریف می شه.

و در آخر

در این مقاله سعی کردیم دلایلی رو با شما در بین بذاریم که نشون می ده کار و کاسبی آنلاین، سرمایه گذاری مطمئنیه.

هر کارآفرین و سرمایه گذار در اول باید در اول بررسی کنه که چقدر زمان داره و سرمایه ای که می تونه واسه این کار در نظر بگیره، چقدره.

همونطور که پیش از اینم گفته شد، برابری پذیری و انعطاف در کسب و کارای آنلاین بسیار بالاست. خرید کسب وکار آنلاینی که از قبل وجود داشته، امتیازات زیادی داره و از طرف دیگر این روش از تجارت، به شما امکان می ده از منابع موجود بهترین نتیجه رو کسب کنین.

منبع : entrepreneur.com

۴ دلیل واسه اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنیه آموزشی

ایده خود رو به پول تبدیل کنین


۳

دسته‌ها: آموزشی